Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz ?

Stoper Aluminyum, 2000 yılında kurulmuş olup Stoper Asansör Malzemeleri adı altında faaliyetlerine başlamıştır. O dönemde asansör sektörüne hizmet veren firmamız halat şişesi, dikdatör ,lir pompası gibi çeşitli asansör parçaları ile firmalara özel plastik sac ve yedek parça imalatı yapmaktaydı.
2005 yılı itibarı ile faaliyet alanını genişleten firmamız, alüminyum kapı ve pencere aksesuarları imalatına başlamış, kısa süre içerisinde de bu sektörde faaliyet göstermekte olan ana sanayilerin önde gelen tedarikçileri arasına girmeyi başarmıştır.

MİSYONUMUZ

Stoper Endüstriyel Ürünler çalışanları olarak bizler, “Müşteri Memnuniyetini” eğitimli ve donanımlı kadromuzla en üst seviyeye ulaştırmayı hedefledik. Kaliteli, hızlı ,güvenilir üretim yapmayı ve sürekliliği kendimize ilke edindik. Sürekli kendimizi geliştirip, büyüyerek ve faaliyet gösterdiğimiz alanda “Lider” konuma gelmeyi amaç edinerek tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin beklentilerini karşılama gayreti içinde olacağız.

VİZYONUMUZ

Alüminyum Kapı ve Pencere aksesuarları imalatında sektörde faaliyet gösteren ana sanayilerin önde gelen tedarikçi firmalarından biri olmayı başarmış Stoper Endüstriyel Ürünler olarak ; istikrarlı, kaliteden ödün vermeyen, mevcut kadromuzla ve çalıştığımız tedarikçilerle uyumlu, anlaşılır, güvenilir, yeniliklere açık, sürekli öğrenen ve kendini geliştiren, “Müşterilerimizin Beklentilerine” en hızlı ve en iyi şekilde cevap verebilen, sektörde kendi alanında sürekli gelişim içerisinde olan bir firma olarak faaliyetlerimize devam edeceğiz.

HİZMETLERİMİZ

  • Rulmanlar
  • Menteşeler
  • Plastik Ürünler
  • Talaşlı İmalat
  • Diğer Ürünler

SİZLERE ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAMIZI İSTERMİSİNİZ ?

Projelerinizde veya almak istediğiniz ihzmet ile ilgili bizden detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

TOP